Kariyer

Home » Kariyer

Kariyer Fırsatları

Sende bu ekipte ol! Geleceğin teknolojisini sektör tecrübesi ile geliştiren Btech Innovation ekibinde sana da bir yer var!

Değişimin içinde ol!

Savunma, sağlık, eğitim, otomotiv ve teknoloji sektörlerindeki 3D Printing atılımlarında ben de olmak istiyorum diyorsan…

Bizce o sensin!

Btech Innovation ekibinde yer almak için tek yapman gereken detaylı özgeçmişini kariyer[at]btech.com.tr adresine göndermen yeterli.

Kariyer

BTech Innovation A.Ş. bünyesindeki açık pozisyonları www.secretcv.com ve www.kariyer.net websitelerinden takip edebilirsiniz.

Kariyer Fırsatları

Mevcut ilanlar arasında tecrübenize ve beklentilerinize uygun açık bir pozisyon yok ise özgeçmişinizi ileride açılacak pozisyonlar için değerlendirilmek üzere info@btech.com.tr’ye göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.

Staj

BTech bünyesinde uzun süreli staj imkanı sunulmaktadır. Makina Mühendisliği, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Tıp Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinde okumaktaysanız staj talebinizi özgeçmişiniz ile birlikte “Staj” başlığı ile kariyer@btech.com.tr’ye gönderebilirsiniz.