MOVINGLight

Home / MOVINGLight

Prodways’in yüksek çözünürlük başarısının anahtarı:

Moving-DLP-POUR-SLIDERHer Prodways Promaker Hareketli DLP ve Güçlü UVA LED’li, tescilli MOVINGLight kullanır. Bu teknoloji diğer markalara göre çözünürlük, homojenlik ve diğer tüm yazıcının daha kusursuz ürün üretmesini etkileyen konularda Prodways’e kesin bir avantaj sağlar. En büyük Prodways makineleri sadece bir katmanda yüz milyonlarca piksel başarısını yakalamıştır. Bu yüksek çözünürlük üretimin hızını düşürmediği gibi herhangi bir ekstra maliyet de yüklemez.

Prodways dünyada hareketli DLP başlığını tanıtan ilk üretici.

Geniş bir üretim alanının üzerindeki hareket eden bir DLP, eğer tüm üretim alanını kaplamışsa daha fazla odaklanarak ve daha titizlikle odaklanarak her birini ayrı bir görüntü olarak ayrı ayrı hassasiyetle üretir. Sonuçta tüm üretim alanında en kaliteli çözünürlüğü sağlar.

  • ARTAN KARLILIK

MOVINGLight_LOGO_Web– Üretimi artırır: 3D yazıcı pazarı standartlarına göre 10 kattan daha hızlı üretim imkanı.
– yüksek üretim hacmi
– Kusursuz yüzey kalitesi
– parçalardaki yıpranma seviyesinin minimum olmasından dolayı düşük üretim maliyeti
– LED ışık kaynağı lazerden daha düşük maliyeti

  • SIRADIŞI HASSASİYET

– yüksek işgücü ile pazardaki en detaylı ürünler: sadece birkaç saat içinde 40 mikro metreden daha düşük çözünürlükle yüzlerce küçük parça üretimi.
– Tartışılmaz çözünürlük: Sadece bir katmanda bile yüz milyonlarca piksel.
– 3 boyutta da yüksek hassasiyet (Dikey ve Yatay)

DLP, esasen video projektörlerde kullanılır. DLP teknolojisi , dikdörtgen biçiminde sıraya dizilmiş 2 milyon mikroskopik aynayı içerir. Işık kaynağına, optiklere ve elektroniklere entegre edildiğinde, DLP çip (yarı iletken) üzerindeki aynalar hızlı, keskin ve etkili bir şekilde video görselini yansıtır.