Magics, En güçlü STL editörü

Magics kullanıcı dostu veri hazırlama yazılımı ve STL editörü olup size İlave İmalat veya 3D Baskı iş akışının her aşamasında yardımcı olabilir.

1.    İçe Aktarma dosyaları

Magics ile neredeyse tüm dosya formatlarının ve yerel renk bilgilerini içe aktarabilir ve orijinal bilgilerinizin kontrolünde kalabilirsiniz.

 

 

2.    STL Dosyalarını Onar ve Hazırla

Magic içerisinde yer alan STL editörü, hepsi kullanıcı dostu ara yüzde olmak üzere, problemleri düzeltme ve bunun yanında iş akışlarınıza uygun hatasız veri ve kısa yollar oluşturmanızı sağlar. STL dosya onarma ters dönen üçgenler, kötü kenarları, delikleri ve diğer kusurları onarma imkanı sağlar.
 

3.  Verileri iyileştir ve düzelt

Magics ile birlikte tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz: logo, seri numarası ve delik parçaları ekleyebilir, dokuları uygulayabilir ve Boolean işlemleri ve gelişmiş kesimleri uygulayabilirsiniz.

 

4.  Platformu hazırlama

 

Magics parçaları kopyalama, onları ideal şekilde döndürme ve yapı olmayan bölgeler oluşturmak için gereksinim duyacağınız aletlere sahiptir.

 

 

 

5.  Daha iyi parçalar bastırma

 

Magics size sadece en iyi parçaları bastırma imkanı sağlar. Size dilimleri görüntüleme, çarpışmaları algılama, platformları kaydetme ve faydalı raporlar oluşturma imkanı sağlar.