Kaynaklar

Home » Temsilcilikler » Arcam » Kaynaklar

Üretimde sınırları kaldıran

önde gelen metal katmanlı imalat çözümleri sunuyoruz.

Serbest Üretim

Yeniliklerin sınırlarını zorlamayı ve size cesur bir 3B baskı deneyimi sunmayı seviyoruz.

Arcam EBM® Teknolojisi Tasarım ve üretimde yeni fırsatlar yaratma.

Arcam ile, ürünlerinizi ayırt etmek ve verimliliği artırmak için elektron ışını teknolojisinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Arcam EBM® işleminde, güçlü bir elektron ışını, metal tozu eriterek, katman katman, tamamen yoğun metal bileşeni oluşturur. Her tabaka CAD modeliyle tanımlanan kesin geometriye eritilir. Bu, işyerinde hız ve hassaslıktır.

Tanıtım Belgesi

Arcam EBM teknolojisi, ortopedik implantlar ve havacılık sanayileri için metal parçaların üretilme şekli değiştiriyor. Kendi alanındaki uzmanlardan Titanium, Inconel 718 ve diğer süper alaşımları kullanarak metal katkı üretiminin nasıl yapılacağı hakkında daha iyi bilgiler elde edin. Öncü havacılık firmalarının Katmanlı Üretim için tasarım ipuçlarını öğrenebilir veya mevcut metal katkı imalat teknolojileri arasındaki farkları, her ikisini de kullanan bir uzmandan öğrenebilirsiniz.

Katmanlı Üretim Tasarım Hususları WP

Bir üretim ortamında metal katmanlı üretim sistemleri ile yapılan parçaların kritik tasarım hususları hakkında LAI katkı üreticisi Caitlin Oswald’dan bilgi almak için “Havacılıkta Üretim İçin Katmanlı Üretim Tasarım Hususları” teknik incelemesini indirin.

EBM Alaşımını optimize etme 718 Havacılık ve Uzay Bileşenleri İçin Malzeme WP

Honeywell Aerospace ve EWI, Honeywell tahrik motorunda kullanılan mevcut bir geçiş borusunun yeniden tasarımında Alaşım 718 ile baskıyı optimize etmeyi araştırdı ve araştırdı. Alaşım 718, yüksek sıcaklık ve aşındırıcı ortamlar için ideal bir nikel-krom esaslı süper alaşımdır. Daha fazla bilgi için teknik incelemeyi indirin.