Plastik DLP MovingLight

Home » Temsilcilikler » Prodways » Plastik DLP MovingLight
3 Boyutlu Yazıcılar & Teknolojiler

 

Prodways bugün piyasadaki en verimli endüstriyel 3 Boyutlu yazıcıları sunarak yenilik ve üretim için yeni fırsatlar yaratıyor. Prodways, geniş bir uygulama yelpazesine cevap vermek için endüstriyel sürecinizin her bir aşamasında size yenilikçi, çok teknolojili katmanlı üretim çözümleri getirmek için en son teknolojik atılımları kullanır.

Dâhili Ar-Ge ekiplerimizce veya stratejik ortaklıklar yoluyla geliştirilen devrim niteliğindeki 3 Boyutlu baskı teknolojilerimizle size, pazara değer katmanızı sağlayan, endüstriyel üretim için benzersiz bir çözüm sunuyoruz.

DLP® MOVINGLIGHT® TEKNOLOJİSİ KULLANILAN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ ENDÜSTRİYEL 3 Boyutlu YAZICILAR

Endüstriyel yüksek çözünürlüklü 3 Boyutlu yazıcılarımız, Prodways tarafından patentli devrim niteliğinde bir 3 Boyutlu baskı teknolojisi olan DLP® MOVINGLight®’ı kullanmaktadır. Bu katkı maddesi üretim çözümü, hareketli DLP® (Dijital Işık İşleme) UV ışınlarının kullanıldığı, ışığa duyarlı reçinelerin polimerizasyonu üzerine kuruludur; yüksek çözünürlük ve hızlı üretim eşsiz kombinasyonu sunar.

MOVINGLight® yüksek çözünürlüklü 3 Boyutlu yazıcılar özellikle net detaylar ve pürüzsüz yüzey gerektiren prototipler üretmek için çok uygundur ancak ayrıca diş modelleri veya cerrahi kılavuzlar, hassas döküm, enjeksiyon ve üflemeli kalıplama, termoform kalıpları, ayakkabı taban kalıpları, ve mücevher dökümü.

Prodways’a özel MOVINGLight® 3 Boyutlu baskı teknolojisi aşağıdakileri sunar:

 

  • Eşsiz çözünürlük – piksel başına 32 mikron kadar ince
  • Yüksek verimlilik – diğer piyasa teknolojilerinden 10 kat daha hızlı.
  • Yüksek verimlilik ve büyük parçaların basılması için geniş üretim platformları
  • Geniş bir uygulama yelpazesi için yenilikçi reçine malzemeleri (akrilatlar, epoksi veya hibrid)

Teknolojiler

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ ENDÜSTRİYEL 3 BOYUTLU YAZICILAR

Sıvı fotopolimerize edilebilir reçineler (akrilatlar, epoksi veya hibrid) ile yüksek çözünürlüklü 3 Boyutlu baskı için tasarlanan ProMaker L Serisi 3 Boyutlu yazıcılar, hassas döküm, enjeksiyon kalıplama, üfleme kalıplama, termoform kalıpları, veya dalga kılavuzları gibi uygulamalar için mevcut piyasa standartlarına göre on kat daha hızlı yüksek kaliteli parçalar üretebilir.

ProMaker L5000

1 DLP® Başlık
400 x 330 x 400 mm

ProMaker L6000

1 DLP® Başlık
800 x 330 x 400mm

ProMaker L7000

2 DLP® Başlık
800 x 330 x 400 mm

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ & GRANİT YAPI PLATFORMU

ProMaker L Serisi “D modelleri”, Z ekseninin daha iyi kontrol edilmesini sağlayan bir granit yapı platformuna sahiptir ve nihai hassaslık gerektiren küçük parçalar için idealdir. Destek yapılarına olan ihtiyacı azaltmakta ve diş modelleri, mücevher parçaları vb. gibi parçaların yüksek çözünürlüklü 3 Boyutlu baskısı için mükemmeldir.

ProMaker L5000 D

1 DLP® Başlık
400 x 330 x 200 mm
Z ekseni üzerinde ultra hassasiyet

ProMaker L6000 D

1 DLP® Başlık
800 x 330 x 200 mm
Z ekseni üzerinde ultra hassasiyet

ProMaker L7000 D

2 DLP® Başlık
800 x 330 x 200 mm
Z ekseni üzerinde ultra hassasiyet

KOMPAKT AYAKLARDA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

“ProMaker LD Serisi, MOVINGLight® teknolojisinin benzersiz çözünürlüğünü sağlıyor ve bu sayede, 42 μm doğal bir çözünürlükle üretilen her parçanın geometrisini hassas bir şekilde kontrol edebiliyor. Yüksek hassasiyet, diş, mücevher veya yatırım döküm parçaları gibi karmaşık ve hassas uygulamalar için idealdir.