Seramik DLP MovingLight

Home » Temsilcilikler » Prodways » Seramik DLP MovingLight
3 Boyutlu Yazıcılar & Teknolojiler

Prodways bugün piyasadaki en verimli endüstriyel 3 Boyutlu yazıcıları sunarak yenilik ve üretim için yeni fırsatlar yaratıyor. Prodways, geniş bir uygulama yelpazesine cevap vermek için endüstriyel sürecinizin her bir aşamasında size yenilikçi, çok teknolojili katmanlı üretim çözümleri getirmek için en son teknolojik atılımları kullanır.

Dâhili Ar-Ge ekiplerimizce veya stratejik ortaklıklar yoluyla geliştirilen devrim niteliğindeki 3 Boyutlu baskı teknolojilerimizle size, pazara değer katmanızı sağlayan, endüstriyel üretim için benzersiz bir çözüm sunuyoruz.

DLP® MOVINGLIGHT® TEKNOLOJİSİNİ KULLANARAK ENDÜSTRİYEL SERAMİK 3 BOYUTLU YAZICILAR

 

ProMaker V serisi, Prodways tarafından patentli seramik parça üretimi için özel ve devrim niteliğinde 3 Boyutlu baskı teknolojisi olan DLP® MOVINGLight® kullanan endüstriyel seramik 3 Boyutlu yazıcılardır.

Bu katkı maddesi üretim çözümü, hareketli DLP® (Dijital Işık İşleme) UV ışınlarını kullanarak ışığa duyarlı macunların polimerizasyonuna dayanır ve piksel başına 32 mikron yüksek çözünürlük ve hızlı üretim ile benzersiz bir kombinasyon sunar.

Ağır biçimde seramik yüklü yüksek viskoziteli materyalleri işleme kapasiteleri sayesinde ProMaker V Serisi,% 99’a yakın seramik yoğunluğu (ayrıştırma ve sinterleme sonrası) olan yüksek çözünürlüklü seramik parçaları imal etmek için endüstriyel çözümü temsil eder.

ProMaker V serisi, özellikle kemik ikamesi veya Araştırma Geliştirme faaliyetleri gibi biyomedikal uygulamalar için seramik parçalar üretmek için çok uygundur.

Teknolojiler

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SERAMİK PARÇALARIN 3 Boyutlu BASIMI:

ProMaker V6000

1 DLP® Başlık

120 x 500 x 150 mm’ye kadar