Btech_MaterialiseSlide thumbnail

Materialise'in 25 yıllık tecrübesi BTech Innovation'ın tasarım gücü ile birleşti...

3 Boyutlu Modelleme, Ölçüm ve Analiz

Cerrahi'de 3.boyuta yer verin...

Ekran Resmi 2015-07-02 13.28.33
roboze

400°C'ye kadar ısınan Isıtıcı kafa

PEEK, PEI, Carbon PA Malzeme

Kayışsız Tasarım, 50 Mikron Gerçek Hassasiyet

Yüksek kaliteli mekatronik yapı

Roboze One ve Roboze One + 400

Ekran Resmi 2015-07-02 13.28.33

Hassas Üretim

Hızlı, sessiz, titreşimsiz

Pharaoh ED

Yüksek Kalite

Delta Robot Teknolojisi

BTECH INNOVATION

Btech Innovation yetkin, tecrübeli ve dünya çapında önemli işlere imza atmış mühendislik ekibi ile sağlık sektörünün en yeni trendlerinden biri olan kişiye özel uygulamalar konusunda çalışmalara başlamış, kısa zamanda adından söz ettirerek yurt içi ve yurt dışında çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Endüstriyel 3 Boyutlu yazıcı, yazılım ve tarayıcı çözümlerinin yanında özel sektörde Türkiye’nin ilk kişiye özel uygulama merkezi unvanını taşıyan BTech Innovation, 3D üretim teknolojisi konusundaki tecrübelerini sağlık alanına taşıyarak hastalara yeni bir yaşamın kapılarını açmayı hedeflemektedir. Cerrahi, vaka ve mühendislik tecrübelerini birleştirerek dünya standartlarında bir hizmet sunan ve çözüm odaklı bir anlayışı benimseyen BTech Innovation mühendisleri, Türkiye’nin en büyük hızlı protipleme parkı ve medikal tasarım merkezinde danışmanlık yapmış ve Türkiye’de ve dünyada ilk olan birçok çalışmada aktif rol almışlardır.

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri, hastaneleri ve cerrahları ile birlikte çalışan BTech Innovation, bu alanda yeni teknolojiler geliştirmek ve kişiye özel protez uygulamalarını ülkemizde yaygınlaştırmak için ulusal ve uluslararası kurumlar ile işbirliği yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, inovatif, katma değeri yüksek projelerde iş ortaklıklarını sürdüren BTech Innovation, bir yandan akademik çalışmalara da destek vermektedir. Geliştirdiği projeler ve Ar-Ge faaliyetleriyle Türkiye’de ve dünyada öncü olmayı hedefleyen BTech, mühendislik, danışmanlık, savunma ve uzay sanayisi ile yazılım faaliyetlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen firmalarının temsilciliklerini üstlenerek 3D yazıcılar ve yazılım alanında birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Kişiye Özel Protezler

Kişiye özel protezler kafa, yüz ve çene bölgesinde ihtiyaç duyulan ve standart yollarla yapılması mümkün olmayan protezlerdir. Hastanın radyolojik görüntüleri işlenerek 3 boyutlu hale dönüştürülür ve hasta için tamamen kişiye özel bir protez tasarlanır .

3D Baskılama Hizmeti

BTech Teknoloji endüstri, sağlık, havacılık ve savunma sanayisi için yüksek standartta 3D baskılama hizmeti vermektedir. Bu alandaki tecrübesi ve global partnerleri ile farklı malzemeleri ve teknoloji kullanarak CAD datalarını fiziksel objelere dönüştürmektedir.

Teknoloji Çözümleri

BTech Technology dünyanın en büyük firmaları ile yaptığı temsilcilik anlaşmaları ile profesyoneller için hassas, doğru ve gelişmiş 3D yazıcı çözümleri sunmaktadır. Metal yazıcılar, gelişmiş tarayıcılara ve modelleme yazılımlarıyla geniş yelpazede müşterilerine ürünlerini sunmaktadır.

Basında Biz

BTech Group Blog Sayfası