BTech Formlabs’in Türkiye Yetkili Distribütörü oldu…

BTech Formlabs’in Türkiye Yetkili Distribütörü oldu…

Türkiye’de BTech ile yapılan yeni anlaşma ile Formlabs’ın Türkiye pazarındaki satış ve servis çalışmalarını çok daha gelişecek…

BERLIN, Almanya, 20 Nisan 2017 – Güçlü ve erişilebilir 3B baskı sistemlerinin tasarımcısı ve üreticisi olan Formlabs, Türkiye’de 3D Printing’in öncü firması BTech ile Distribütörlük anlaşması yaptığını açıkladı. Bu anlaşma bölgedeki Formlabs satış ve servis alanlarını daha da zenginleştirecek.

“Türk profesyonellere daha fazla hizmet vermek için BTech ile partner olmaktan heyecan duyuyoruz. 3D baskı çözümlerindeki tecrübeleri ile BTech, Formlabs ürünlerini pazara sunmak için mükemmel bir ortak “ diyor Formlabs İş Geliştirme Yöneticisi Karl Dirix.

“Formlabs gibi harika bir şirketle çalışmaktan çok memnunuz, Formlabs ürünlerinin hem kendi portfolyomuzu hem de 3D Printing sektörünü harika bir şekilde tamamlayacağına inanıyoruz. BTech’in Endüstriyel 3D Printing konusundaki tecrübesi ile Türk profesyonellerin en iyi ürünü ve en iyi hizmeti almaları için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Formlabs kısa bir süre önce yeni diş malzemeleri paketini ve 3Shape ile pazardaki dişhekimliği çalışanlarına yönelik komple dijital çözümü sunmak için bir ortaklığını duyurdu. Şirket, dünya çapında artan müşteri talebini karşılamak, Ar-Ge çalışmalarını geliştirmek ve piyasaya ve ekosisteme erişebilmek için kendi alanlarını genişletmeyi planlıyor.

Formlabs Hakkında

Formlabs (formlabs.com), mühendisler, tasarımcılar, diş hekimleri ve sanatçılar için güçlü ve erişilebilir 3B baskı sistemleri tasarlamakta ve üretmekte. Amiral gemisi ürünü olan Form 2 3D Printer, dijital tasarımlardan yüksek çözünürlüklü fiziksel nesneler oluşturmak için stereolitografi (SLA) teknolojisini kullanıyor. Şirket, 2012 yılında MIT Medya Laboratuvarı ve Bit ve Atom Merkezi mühendislerinin ve tasarımcılarının bir ekibi tarafından kuruldu. Güçlü, sezgisel ve uygun fiyatlı makineleriyle Formlabs, profesyonel masaüstü 3B baskıda yeni bir fırsat oluşturuyor. Formlabs ayrıca 3D baskı için yüksek performanslı materyallerin yanı sıra sınıfının en iyisi 3D baskı yazılımı da geliştirmektedir.

BTech Hakkinda

BTech, havacılık, tıp / dişhekimliği, akademi ve savunma sanayii profesyonellerine, “Katmanlı İmalat” alanındaki deneyimiyle hızlı ve erişilebilir 3B baskı çözümleri ve mühendislik hizmetleri sunmakta. BTech, kişiye özel implantlar ve medikal modeller gibi tıbbi çözümlere ek olarak, katkı imalatı teknolojileri için danışmanlık ve eğitim de sağlamaktadır. BTech, yazılım çözümleri, 3B yazıcılar, eğitim, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri ile müşterilerine uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Medya ile iletişim

Formlabs
Sara Bonomi
Sara@formlabs.com

BTech
Kuntay Aktaş
Kuntay@btech.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published.