3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım

Home » Medikal 3D Printing » 3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım

BTech Innovation’un tecrübeli mühendislik ekibi Dünya’da çok az merkezde yapılabilen detaylı üç boyutlu modellemeleri hızlı ve ayrıntılı olarak yapabilmektedir. Ekibimizin içerisinde yer aldığı onlarca proje içerisinde Avrupa Birliği Projeleri, Tübitak Teydeb Projeler, Tübitak Ardeb Projeleri, Bilimsel Araştırma Projeleri, Tez ve Akademik Yayın projeleri bulunmaktadır. Başarıyla sonuçlandırılan ulusal ve uluslararası projeler arasında Dünya’da ilk olan bir çok çalışma yer almaktadır.

Uzman kadromuz aynı zamanda tasarım konusunda da uzmandır. Sertifikalı bir eğitim merkezi olan ve kişiye özel implantlar, cerrahi aletler ve gelişmiş medikal tasarımlar konusunda önemli çalışmaları olan BTech Innovation ekibi akademisyenlerin projelerini hayata geçirmek ortak çalışmalar içerisinde yer almaktadır.

Katmanlı imalat için Tasarım (Design for Additive Manufacturing) konusunda da başta Savunma ve Havacılık firmaları olmak üzere bir çok endüstride katma değeri yüksek tasarımları yapmakta ve alan tecrübesi ile yeni projeler içerisinde yer almaktayız.