MIS Öğrenci Versiyonu

Home / MIS Öğrenci Versiyonu

Mimics®

Mimics® Innovation Suite Öğrenci Versiyonu

Anatomi Hakkında Mühendislik Öğretimi için Etkili Yöntem

 

Sonraki nesil biyomedikal mühendisleri ve araştırmacıları eğitirken pratik ve gerçekçi uygulamaların önemini anlıyoruz. Materialise’nin Mimics Innovation’ın öğrenci versiyonunu sunmasının nedeni budur.

Yeni ve geliştirilmiş Öğrenci sürümü anatomi hakkında bilgisayar destekli tasarım .çin 3 matik özellikleri dahil olmak üzere tüm temel modülleri ilişkilendirir. Medikal görüntülerden hastaya özel tıbbi cihazların oluşturulmasına sanal müdahale planlama gerçekleştirilmesine, doğru FEA/CFD modelleri hazırlamaya kadar ve çok daha fazlası tek bir yazılımla sunulur.

Öğrenci sürümü insan vücudu ile ilgi önceden oluşturulmuş medikal görüntü veri grupları ile donatılır. Mimics Innovation Suite ile karşılaştırıldığında yazılımdaki tek fark ilave veri gruplarının içe aktarılamamasıdır. Bu uyumluluk okulunuzun araştırma platformları ile akademik müfredat arasında kolay korelasyon sağlar.

Innovation Suite Öğrenci Versiyonu Anatomi Hakkında Mühendislik Öğretimi için Etkili Yöntem Sonraki nesil biyomedikal mühendisleri ve araştırmacıları eğitirken pratik ve gerçekçi uygulamaların önemini anlıyoruz. Materialise’nin Mimics Innovation’ın öğrenci versiyonunu sunmasının nedeni budur. Yeni ve geliştirilmiş Öğrenci sürümü anatomi hakkında bilgisayar destekli tasarım .çin 3 matik özellikleri dahil olmak üzere tüm temel modülleri ilişkilendirir. Medikal görüntülerden hastaya özel tıbbi cihazların oluşturulmasına sanal müdahale planlama gerçekleştirilmesine, doğru FEA/CFD modelleri hazırlamaya kadar ve çok daha fazlası tek bir yazılımla sunulur. Öğrenci sürümü insan vücudu ile ilgi önceden oluşturulmuş medikal görüntü veri grupları ile donatılır. Mimics Innovation Suite ile karşılaştırıldığında yazılımdaki tek fark ilave veri gruplarının içe aktarılamamasıdır. Bu uyumluluk okulunuzun araştırma platformları ile akademik müfredat arasında kolay korelasyon sağlar.