ISquared

Home » Temsilcilikler » ISquared

Stratasys cihazlar için Alman üretimi filament çözümü

FDM Thermoplastics

Dimension Series

Fortus Series

uPrint Series

HP Designjet Series

F123 Series

Others

Farklı renklerde ABS X-TREME kullanarak 3 Boyutlu Baskı

FDM malzemesi ABS X-TREME, Stratasys tarafından sunulan baskı malzemesine alternatif olarak kullanılmaktadır. Malzemelerimiz yıllarca Stratasys ve Dimension tarafından Fused Deposition Modeling (FDM) Teknolojisi için başarıyla kullanılmıştır. Stratasys 3D yazıcı malzemeleri ABS P400, ABSplus P430 ve ABS M30, FDM malzemesi ABS X-TREME ile değiştirilebilir.

 

FDM ve destek materyali aşağıdaki Dimension 3D yazıcılarla kullanılabilir: Elite, SST1200es, SST1200, SST768, BST1200es, BST1200, BST 768, SHDM-1000.

 

Ayrıca, uPrint + HP Designjet Serisi’nden Yazıcılar’da: uPrint, uPrint Plus, uPrint SE, uPrint SE Plus, HP Designjet 3D, HP Designjet Color 3D.

 

Ayrıca, ABS materyalimiz Fortus serisi 900mc, 450mc, 400mc, 380mc, 360mc, 250mc ve 200mc makineleriyle ve Titan, Vantage, Quantum ve Maxum modelleri de dahil olmak üzere FDM serisi makinelerle ve Prodigy serisinin tamamı ile uyumludur.

 

ABS X-TREME farklı renklerde mevcuttur: isteğe bağlı olarak doğal, siyah, gri, beyaz, mavi, turuncu, kırmızı – özel renkler.

 

FDM malzemelerimiz herhangi bir risk olmaksızın Stratasys FDM malzemelerinin yerine kullanılabilir. Memnun kalacağınıza inanabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Almanya ve İsviçre’de üretilmektedir

FDM materyal kurulumu için videolar.

FDM malzememizi makinenin türüne göre değişir. Kolayca birkaç adımda yapılabilir. Lütfen prosedürün daha iyi anlaşılması için video eğitim programımıza göz atın.

Dimension Serileri için Filament değişimi

uPrint ve HP Designjet 3D serileri için filament değişimi

Fortus, Titan ve Vantage serisi için filament değişimi

İndirimli ISqured Filamentlerinizi almak için tıklayın

Ürünlerimizde memnuniyet garanti sunuyoruz. Eğer ürünümüzü beğenmezseniz ücret ödemek zorunda değilseniz, beğenirseniz ilk filamentinizde size özel fırsatlar sunuyoruz. İndirimli filamenti almak için tıklayın.