Materialise

Home » Temsilcilikler » Materialise
materialise_logo

3 Boyutlu Baskının dönüştürücü potansiyelini keşfedin.

3 Boyutlu Baskı için Yazılım Omurgası

Materialise Sertifikalı Eğitim Merkezi

 

BTech Innovation 2017 yılında tüm eğitimleri başarıyla tamamlayarak Materialise’ın Dünya’daki sayılı eğitim merkezlerinden birisi olmuştur. Belçika’da eğitimlerini tamamlayan eğitmenler Mimics Innovation Suite ve Magics 3D Printing Suite eğitimlerinde tüm dünyada geçerli sertifikalar vermektedir.

3 Boyutlu Yazdırma İşleminde Tam Uzmanlık

Yeniliklerin sınırlarını zorlamayı ve size cesur bir 3 Boyutlu baskı deneyimi sunmayı seviyoruz. Profesyonel 3 Boyutlu Baskı isteyen işletmeler ve endüstriler yazılım omurgamıza güvenebilir. Tasarımdan basılan parçalara kadar, katmanlı üretim sürecinin her aşamasında sizi destekliyoruz.

3D Printing Suite

Materialise Magics 3D Printing Suite paketini keşfedin. Bu yazılım platformu, 3 Boyutlu yazdırma iş akışının her adımında sizi yönlendirir.

OEM Çözümleri

3 Boyutlu baskı yazılımı ile makineler arasındaki bağlantıyı geliştirin ve pazara sürüm sürenizi kısaltmak için makinelerinizi tamamen kontrol edin. OEM çözümlerimiz işinizde devrim yaratacak.

Medical 3D Printing

Medikal 3D Printing yazılımı mı arıyorsunuz? Materialise Mimics Innovation Suite paketimizi keşfedin.

3 Boyutlu Baskı için Endüstri Standardı

  • 3 Boyutlu baskı dünyasındaki yazılım omurgası olarak kanıtlanmış geçmiş performans
  • 3 Boyutlu baskı faaliyetleriniz büyüdükçe yazılım araç kutunuzu genişletin
  • Gelişmiş üst düzey 3 Boyutlu baskı yazılımı ile çalışın

Endüstriyel Üretim İçin 3 Boyutlu Baskı Yazılımı

Materialise Yazılımı Hakkında

Dijitalleşme yeni bir inovasyon dalgası yarattı. Bu dönüşümden dolayı, oyun değiştirici işletmeler ve endüstriler geleneksel çözümlerin ötesine geçen yeni fırsatları keşfediyorlar. Materialise yazılımları bu motivasyonun temelinde yer alıyor. Katmanlı Üretim ekosistemini geliştirmek ve dünyanın her yerindeki müşterilerin ve şirketlerin çığır açan uygulamalar yaratmalarını sağlamak için 3 Boyutlu Baskı olarak da bilinen Katmanlı Üretim konusunda önde gelen yazılım çözümleri sunuyoruz.

Materialise 3D Printing Suite

Materialise 3D Printing Suite, 3 Boyutlu Baskıyı benimseyen yeni endüstrilere uyum sağlayacak şekilde tasarladık ve yazılımımız halen mevcut müşterilerimizin değişen üretim ihtiyaçlarını karşılamak üzere büyüyor ve olgunlaşıyor. Katmanlı Üretim çıtasını yükseltmek için bugünün ve geleceğin trendleriyle 3 Boyutlu Baskıyı dönüştürmeye devam edeceğiz. ”

Stefaan Motte, Materialise Yazılım’ın Başkan Yardımcısı

Materialise ilk 3 Boyutlu yazıcısını satın aldığında, başarılı bir şekilde basabilecek dosya oluşturma zorluğuyla karşılaştı ve işlemi hızlandırmak için harekete geçti. İlk kod satırı 1990’da yazılan çözümümüz bir veri hazırlama yazılımı olan Magics’e dönüştü. Geçen on yıllar boyunca, daha fazla yazılım çözümü eklendi ve Materialise Magics 3 Printing Suite yazılımın endüstri lideri olması ile sonuçlandı: çok çeşitli endüstriler için güvenilir bir yazılım omurgası.

 

Yazılım paketimiz, tasarım geliştirme, veri hazırlama, otomatik destek üretimi, üretim yönetimi, iş akışı otomasyonu, makine iletişimi ve makine kontrolü yepyeni bir seviyeye getirmektedir. Hazır bir ürün seçebilir veya bizimle birlikte tamamen özelleştirilmiş bir çözüm oluşturabilirsiniz. Anlamlı uygulamalar ile onları fiziksel gerçeklik haline getiren genişleyen 3 Boyutlu yazıcı serisi arasındaki engelleri ortadan kaldıran bu kapsamlı, açık yazılım platformunu sunmaktan gurur duyuyoruz.

Materialise 3 Boyutlu Baskı Paketi

“Modern bir Katmanlı Üretim fabrikasında otomasyon ve kontrol kilit öneme sahiptir. Baskı sürecini sürekli olarak izlerken maliyeti ve teslim süresini kabul edilebilir bir seviyede tutmanın yolu budur. ”

Eva Descamps, Materialise’ın Pazarlama ve Strateji Yöneticisi

Çözümlerimiz hem ürün tasarımınızı hem de üretim sürecinizi güçlendirirken 3 Boyutlu Baskı işinizi verimlilik ve güvenilirlikle ölçeklendirmenizi sağlar. Tek seferlik prototipler oluşturmak, büyük seriler üretmek veya ev yapımı 3 Boyutlu yazıcılarınızı geliştirmek istiyorsanız, yazılım geliştirme konusunda işinizi güçlendirecek 25 yılı aşkın deneyimimizle size hizmet etmeye hazırız.

OEM Çözümleri

Ürünlerimiz birbirleriyle entegre olup, 3 Boyutlu Baskı için benzersiz bir yazılım platformu yaratmaktadır. Platform sayesinde yazıcı üreticileri, çeşitli kaynaklardan ve geniş bir 3 Boyutlu baskı teknolojisi portföyünden 3 Boyutlu yazdırılabilir içeriğe erişebilirler. 3 Boyutlu yazdırma makinelerinizi Materialise yazılımıyla birleştirerek müşterilerinize endüstri standardında hizmete erişim olanağı tanırsınız.

Açık yazılım platformumuz FEA analizi ve kalite kontrol donanımı gibi diğer yenilikçi araçlar ve teknolojilerle de uyumludur ve yazılım platformumuzu daha da geliştirmek ve genişletmek için CRM, ERP ve PLM sistemleri gibi mevcut iş sistemleriyle entegre edilebilir. Bu, Materialise yazılım kullanıcılarının güvenilir Materialise ortamında başka teknolojilerden yararlanmalarını ve diğer teknolojilerin kullanıcılarının Materialise çözümlerine erişmelerini sağlar.