Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Btech Hakkında

Btech Innovation güçlü mühendislik altyapısı ile Savunma, Havacılık, Medikal,Dental ve Otomotiv gibi sanayilerde katma değerli işleri, yüksek nitelikle yapmayı ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır. Avrupa ve Amerika’daki bir çok merkezde eğitimler alan mühendislik ekibinin “Katmanlı İmalat” alanındaki tecrübesi ve bilgi birikimi ile Tasarım (Design for AM), Topology Optimizasyonu, 3 Boyutlu Baskı Hizmeti ve Tarama gibi mühendislik hizmetlerini dünya standartlarında sunmaktadır.
Dünyanın en büyük firmalarının da temsilciliğini yapan BTech Innovation 3 Boyutlu yazıcı, Endüstriyel Tarama Sistemleri, Yazılım ve Sarf Malzeme Çözümleri ile kuruluşunuzun A’dan Z’ye bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Arcam (A GE Additive Company), Materialise, Formlabs, Prodways, Open Technologies, Roboze ve Mass Portal gibi firmaların Türkiye Temsilciliğini üstlenen BTech Innovation, yüksek kaliteli ürünleri sürekli ve kaliteli teknik destek ile müşterilerine sunmaktadır.
2017 yılında akredite olarak Avrupa’da sayılı, Türkiye’deki ise tek “Materialise Sertifikalı Eğitim Merkezi” olan BTech Innovation, endüstri profesyonellerine “Katmanlı İmalat için Tasarım, Simülasyon ve Modelleme, Metal Katmanlı İmalat Değer Zinciri” gibi eğitimleri global geçerliliği olan sertifikalı programlarla vermektedir. ISO 13485 ve ISO 9001 Kalite belgelerine sahip tesisleriyle ile bir çok sektörde yüksek bilgi güvenliğini temin eden Btech Innovation, yüksek kalitede prototipleme ve 3 Boyutlu Baskı hizmetleri vermektedir.

Medikal alanda yaptığı öncü ve inovatif çalışmalar ise BBC Earth ve Discovery Channel belgesellerinde yer almış, patent başvuruları ve ödüller alan projelerimiz, alanında bir çok ilki barındırmıştır. Güçlü ve global iş ortaklıklarıyla her zaman en iyisini hedeflemiş, uzmanlık alanı olan “Katmanlı İmalat” konusunda fark yaratacak çözümler sunmaya devam etmektedir.

Sizinle işbirliği yapmak ve 3 Boyutlu Yazıcı teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak üzere sabırsızlanıyoruz!
Daha fazla bilgi için
www.btech.com.tr

Mühendislik Partneri

BTech, distribütörlüğünün yanı sıra medikal 3D Baskı üzerine kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştirmektedir. Mühendislik, eğitim, yazılım, ekipman ve sarf malzeme çözümleri ile uçtan uca 3D Printing hizmeti sunan BTech, gerçekleştirdiği mühendislik çalışmaları ile ulusal ve uluslarası bir çok basın yayın organında yer almış, yaptığı çalışmalar BBC ve Discovery Channel’in belgesellerinde gösterilmiştir.

Vizyon Sahibi

Btech Innovation’ın yetkin ve tecrübeli ekibi kişiye özel medikal uygulamalar konusunda Türkiye’de ve Dünya’da ilk olan bir çok çalışma içerisinde yer almış ve General Electric, ODTÜ, Ankara Kalkıma Ajanası gibi bir çok kurum ve kuruluş tarafından ödüllere layık görülmüştür. Türkiye’nin en büyük hızlı protipleme parkı ve medikal tasarım merkezinde supervizörlük yapan ekibimiz 2017 yılında Materialise tarafından sertifikalandırılmış ve katmanlı imalat teknolojileri konusunda sertifikalı eğitimler vermektedir.

Gelecek Odaklı

Türkiye’nin önde gelen havacılık ve savunma firmaları, üniversiteleri, hastaneleri ve cerrahları ile çalışan BTech Innovation, bu alanda yeni teknolojiler geliştirmek ve medikal 3D Printing başta olmak üzere endüstriyel uygulamaları Türkiye’de yaygınlaştırmak için ulusal ve uluslararası partnerler ile iş birliği yapmaktadır. Firmamız tasarım ve üretim alanındaki tecrübelerini, müşterilerinin en iyi servisi, hizmeti ve danışmanlığı alması için kullanmaktadır.

GELECEK ODAKLIYIZ

BTech Innovation kurumsal kültürü her zaman sorumlu eylemle karakterize edilmiştir. Şirketimiz aşağıdaki sürdürülebilir hedeflere kendini adamıştır:

Ürünler
En kaliteli ürünleri, hizmeti, teknik desteği ve eğitimleri en uygun şartlarda sağlarız.

Müşteri odaklılık
Ortaklığa dayalı uzun vadeli işbirliğinin sağlanması amacıyla müşteri ilişkilerimizde en üst düzeyde profesyonellik ilkesine riayet ederiz.

Çevresel koruma ve Etik
Etik değerlere önem veriyoruz. Çevreyi korumak için ise bütüncül bir yaklaşım izliyoruz ve çevre ile ilgili tüm yönleri ve konuları sürekli olarak optimize ederek uyguluyoruz.

Çalışanlar
Çalışanlarımızın teknik ve kişisel becerilerini sürekli geliştiriyoruz ve çeşitlilik ve eşit fırsat ilkelerine bağlıyız.

İNOVASYON ÖNCELİĞİ

İnsan merkezli tasarım neferleri olarak, insanları çalışmalarımızın merkezinde tutuyoruz. Tasarım düşüncesinin önemli ilkelerinden birisi olduğuna inandığımız ve yöntemlerimizin yeni, karmaşık zorluklara yanıt olarak gelişmesine rağmen, biz her zaman önce insanlar için çözümler tasarlıyoruz. İlham, düşünce ve uygulama yoluyla öğrenmek ve kurduğumuz gibi öğrenmek için bina ediyoruz.