Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Btech Hakkında

Katmanlı imalat (Additive Manufacturing) konusunda tasarım, üretim, cihaz/ekipman, danışmanlık ve eğitimlerimiz ile uçtan uca çözümler sunuyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile birlikte yeni sanayi devrimine geçişte yanındayız.

Çözüm ortağınız olarak yer aldığımız projeler dışında ARCAM EBM, Materialise, Prodways, Formlabs, Roboze, Sisma, ISquared, Tekna Powder, Polymaker ve Mass Portal gibi katmanlı imalat teknolojisinin (3D Printing) önde gelen şirketlerinin temsilciliğini yapmaktayız.

Mühendislik Partneri

BTech, distribütörlüğünün yanı sıra medikal 3D Baskı üzerine kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştirmektedir. Mühendislik, eğitim, yazılım, ekipman ve sarf malzeme çözümleri ile uçtan uca 3D Printing hizmeti sunan BTech, gerçekleştirdiği mühendislik çalışmaları ile ulusal ve uluslarası bir çok basın yayın organında yer almış, yaptığı çalışmalar BBC ve Discovery Channel’in belgesellerinde gösterilmiştir.

Vizyon Sahibi

Btech Innovation’ın yetkin ve tecrübeli ekibi kişiye özel medikal uygulamalar konusunda Türkiye’de ve Dünya’da ilk olan bir çok çalışma içerisinde yer almış ve General Electric, ODTÜ, Ankara Kalkıma Ajanası gibi bir çok kurum ve kuruluş tarafından ödüllere layık görülmüştür. Türkiye’nin en büyük hızlı protipleme parkı ve medikal tasarım merkezinde supervizörlük yapan ekibimiz 2017 yılında Materialise tarafından sertifikalandırılmış ve katmanlı imalat teknolojileri konusunda sertifikalı eğitimler vermektedir.

Gelecek Odaklı

Türkiye’nin önde gelen havacılık ve savunma firmaları, üniversiteleri, hastaneleri ve cerrahları ile çalışan BTech Innovation, bu alanda yeni teknolojiler geliştirmek ve medikal 3D Printing başta olmak üzere endüstriyel uygulamaları Türkiye’de yaygınlaştırmak için ulusal ve uluslararası partnerler ile iş birliği yapmaktadır. Firmamız tasarım ve üretim alanındaki tecrübelerini, müşterilerinin en iyi servisi, hizmeti ve danışmanlığı alması için kullanmaktadır.

GELECEK ODAKLIYIZ

BTech Innovation kurumsal kültürü her zaman sorumlu eylemle karakterize edilmiştir. Şirketimiz aşağıdaki sürdürülebilir hedeflere kendini adamıştır:

Ürünler
En kaliteli ürünleri, hizmeti, teknik desteği ve eğitimleri en uygun şartlarda sağlarız.

Müşteri odaklılık
Ortaklığa dayalı uzun vadeli işbirliğinin sağlanması amacıyla müşteri ilişkilerimizde en üst düzeyde profesyonellik ilkesine riayet ederiz.

Çevresel koruma ve Etik
Etik değerlere önem veriyoruz. Çevreyi korumak için ise bütüncül bir yaklaşım izliyoruz ve çevre ile ilgili tüm yönleri ve konuları sürekli olarak optimize ederek uyguluyoruz.

Çalışanlar
Çalışanlarımızın teknik ve kişisel becerilerini sürekli geliştiriyoruz ve çeşitlilik ve eşit fırsat ilkelerine bağlıyız.

İNOVASYON ÖNCELİĞİ

İnsan merkezli tasarım neferleri olarak, insanları çalışmalarımızın merkezinde tutuyoruz. Tasarım düşüncesinin önemli ilkelerinden birisi olduğuna inandığımız ve yöntemlerimizin yeni, karmaşık zorluklara yanıt olarak gelişmesine rağmen, biz her zaman önce insanlar için çözümler tasarlıyoruz. İlham, düşünce ve uygulama yoluyla öğrenmek ve kurduğumuz gibi öğrenmek için bina ediyoruz.